Avantajlı aracı kurumlar arasında UzmanFX, başta kampanyalarından dolayı dikkat çekmekte. Hem hoş geldin hem davet hem de lot kampanyalarına ev sahipliği yapıyor. Bunlarla da kalmayıp düşük spread oranlarından dolayı tercih halinde. Diğer avantajları ise;

  • Hızlı ve güvenle para transferinde bulunmakta.
  • Özel robot sistemleri sayesinde işlem görmeniz uzun sürmez.
  • Analizler ve raporlar da yatırımlarınıza yön vermenizi destekleyecektir.

UzmanFX nasıl merak edenler başta bu ayrıcalıklı yanlarını dikkate alabilir. Beraberinde demo hesaplardan harekete geçebilir, Forex pazarını tanıyabilirsiniz. Hatta bu aşamada eğitim dahi almanız mümkün.

UzmanFX Ödeme Seçenekleri Neler?

UzmanFX güvenilir mi merak edenlere giriş sayfasından ödeme seçeneklerini sergiliyor. Öyle ki hızlı ve kesintisiz olarak ödeme işlemlerine yer verilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Bu durum güvenilir olduğunu da gözler önüne sermektedir. Mesela VISA kabul eden aracı kurumlar arasında gösteriliyor.

Sadece VISA değil sık sık tercih edilen Western Union ile de işlem görülebilir. Hatta kripto para dahi kabul edilmektedir. Bunun için BTC üzerinden harekete geçilebilir. Arkasından da Neteller ve Skrill gibi daha çok yurtdışı merkezli ödeme seçenekleri dahi geliyor.

UzmanFX Para Çekme Talepleri

Hızlı yatırım işlemlerine ev sahipliği yapan UzmanFX, aynı zamanda çekim taleplerini anında karşılamakta. Yani ayrıcalıklı özellikleri arasında finansal işlemleri de göstermek yanlış olmaz. Bu anlamda;

  • Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde çekim talebinde bulunmanız uzun sürmez.
  • Gün içerisinde 09.00 – 16.00 saatlerini dikkate alarak taleplere geçilmelidir.
  • Kullanıcı şifrenizi dahilinde çekim talebi oluşturmanız sağlanır.

Online ödeme işlemlerinde güvenliğe önem verilmiştir. Bunun için de sadece kullanıcıların şifreleri üzerinden taleplerini sunmaları esas alınıyor.

UzmanFX Canlı Destek

UzmanFX giriş yapanlara destek ekibini de sunuyor. Bu sayede ödemelerden işlem hızlarına kadar tüm detayları öğrenmeniz mümkün olacaktır. Üstelik destek ekibine bağlanmak için kullanıcısı olmanız da gerekmiyor. Direk olarak açılan sohbet penceresinden operatörlere bağlanmanız ve sorularınıza yanıt bulmanız esas alınmakta.

UzmanFX E-Mail İletişimi

Mail iletişimine de uygun olduğunu gözler önüne sermekte. Bunun için giriş yapanlara ‘bize ulaşın’ duyurularında bulunuyor. Böylece sadece canlı destek iletişimine yer verilmediğini göreceksiniz. Aynı zamanda iletişim formundan da müşteri temsilcilerine erişim sağlanabilir.

 

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Uzmanfx