Borsaya yatırım yapmak uzun zamandır benimde düşündüğüm bir olaydı. Bu yatırım için yaptığım uzun araştırmalar sonucunda birçok durumla karşılaştım. Örneğin yatırım yapacağım piyasalarda belirli miktarın şart koşulması, yıllık veya aylık bazda yatırım hesabı ücreti alınması, yetersiz yatırım araçları ya da çok pahalı fiyattan ekstra olarak satılan yatırım araçları, analizlere erişememek gibi problemler beni bu konularda en doğru noktayı buluncaya kadar araştırmaya itti. Araştırmalarım sonucunda ücretsiz yatırım araçları, günlük analizler, sürekli ilgili bir danışman hizmeti, yatırım hesabı ücretinin olmaması gibi sistemlerden dolayı uzmanfx tercihim oldu.

Uzmanfx Aracılığı ile Kullandığım Yatırım Araçları

Uzmanfx platformuna üye olduğumdan beri sürekli olarak uzmanfx giriş yaptıktan sonra ücretsiz yatırım araçlarından faydalanmaktayım. Araçlara baktığımız zaman pro robot, algo trading, meta trader, web trader gibi yazılımlar borsa yatırımlarımı şekillendirmem ve takip edebilmem konusunda yardımcı olmakta. Pro Robot yazılımı ile herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sürekli başında olmasam bile borsa emirlerimi gerçekleştirebiliyorum. Algo Trading ile nasıl bir algoritma kurmam gerektiği konusunda fikirler edinirken meta trader ya da web trader programı ile yatırımlarımı kontrol ediyorum ve yeni yatırımlar yapıyorum.

Uzmanfx Aracılığı ile Kullandığım Hizmetler

Platforma üye olduktan sonra platformun sunduğu hizmetlerden sonuna kadar yararlanmaktayım. Tamamı ücretsiz olan bu hizmetlerden sizde uzmanfx yeni giriş adresinden giriş yaparak yararlanabilirsiniz. Örneğin 5 gün boyunca 24 saat boyunca benim için görevlendirilmiş özel ekonomist danışman ile yatırımlarımı ne yönde kullanacağım konusunda fikir sahibi oluyorum. Tabii ki bunun dışında günlük analizleri takip ederek nereye yatırım yapıp yapmayacağım hakkında bilgi sahibi olabiliyorum. Ayrıca eksik olduğum borsa ve forex piyasaları ile ilgili ücretsiz eğitim videoları sayesinde birçok temel bilgiyi öğrendim.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Uzmanfx