Uzmanfx Yeniden Doğuş Kampanyası ve Kullanım Koşulları

 Uzmanfx ile birlikte daha önceden üyeliğiniz olduğu ama aktif olarak kullanmadığınızı düşünüyorsanız bu kampanya tam olarak sizlere göre!

Hemen  Uzmanfxe giriş yaparak anında birbirinden farklı bonus ve promosyonlardan yararlanabileceğiniz gibi, ekstra olarak yeniden doğuş kampanyasından da anında yararlanabilirsiniz. Yeniden doğuş kampanyası ile birlikte sizler de  Uzmanfxte yer alan eski üyeliğinizi canlandırabilir, hızlı şekilde tekrardan sistemde aktif olarak alım satım yapabilirsiniz.

Günden güne büyüyen  Uzmanfxe giriş yapmak için ise sitemizde ki butonları kullanabilir, hızlı şekilde  Uzmanfx yeni giriş sayfasına ulaşabilirsiniz.   Uzmanfx üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra otomatik olarak  Uzmanfxe giriş yapabilir, forex piyasaların da alım satım işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

 Uzmanfx hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen sitemizde yer alan makalaleri inceleyebilir,

YENİDEN DOĞUŞ KAMPANYASI

 Uzmanfx’te son 2 aydır işlem yapmamış olan yatırımcılarımıza, yapacakları yeni fonlamaya %20 Tekrar Hoşgeldin Bonusu hediye!

Promosyonu Kuralları:

• Bu promosyon,  Uzmanfx’e yalnızca son 2 aydır herhangi bir işlem yapmamış olan yatırımcılar için geçerlidir. En son kapanan pozisyonun üzerinden en az 2 ay geçmiş olması gerekmektedir.

• Hoşgeldin Bonusu, %0 Spread Kampanyası, Lot İadesi veya başka herhangi bir promosyonu tercih etmiş olan yatırımcılar bu kampanyadan yararlanamaz.

• Kampanyaya katılım için Canlı Destek Hattı ile iletişime geçilmesi yeterlidir.

 Uzmanfx, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Uzmanfx