Uzmanfx Lot İade Kampanyası ve Kullanım Koşulları

GÜnden güne büyüyen  Uzmanfx ailesine sizler de katılarak lot iade kampanyasından yararlanabilir ve ayrıca diğer bonus ve promosyonlara katılmak için hak kazanabilirsiniz.  Uzmanfxe giriş yapmanız için öncelikli olarak üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemler için sitemizde yer alan butonları kullaran hızlı şekilde  Uzmanfx yeni giriş sayfasına ulaşabilir, üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Sonrasın da ise  Uzmanfxe giriş yaparak anında lot iade kampanyasına katılabilirsiniz. Lot iade kampanyasından yararlanmanız için uygulamanız gereken adımlar makalemizin alt kısmında tarafınıza paylaşılmış olup,  Uzmanfxe yeni giriş yapan kullanıcıların  Uzmanfx hakkında aklına takılan sorulara cevap olması adına web sitemiz üzerinde ki birbirinden farklı makalelerimizi inceleyebilir, detaylı bilgi edinebilir. Ayrıca bizlere yorumlar bölümünden ulaşarak  Uzmanfx hakkında ki sorularınızı sorabilirsiniz.

Güncel olarak web sitemiz üzerinde siz değerli okurlarımıza  Uzmanfx hakkında bilgi paylaşımı yapmaktayız. Bunun için web sitemizi günlük olarak takip edebilir,  Uzmanfx yeni giriş sayfasına ulaşacak olduğunuz butonu da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İşte  Uzmanfxe giriş yapacak olan kullanıcılara özel olarak oluşturulan lot iade kampanyası ve detayları;

LOT İADESİ KAMPANYASI

Karda da zararda da yüksek lot iadesi  Uzmanfx’te!

 Uzmanfx’te yapacağınız forex işlemlerinde kârda da zararda da yüksek lot iadeleri sizi bekliyor!

10 lot – 100 lot / 1 $

100 lot – 500 lot / 1,5 $

500 lot – 2.000 lot / 2 $

2.000 lot ve üzeri / 2,5 $

Detaylı bilgi için Online Destek’e yazabilirsiniz.

Promosyonu Kuralları:

Bireysel Lot İadesi promosyonundan yararlanan yatırımcılar aynı zamanda %30 Hoşgeldin Bonusu da alabilir. Fakat farklı bir promosyondan yararlanamaz.

Bireysel Lot İadesinden yararlanabilmek için bir ay içinde en az 10 lotluk işlem yapma şartı gerekmektedir.

Yatırımcı kâr da etse zarar da etse, aylık yaptığı lot miktarına göre yukarıdaki skalaya göre iadesi yapılır. Lot iadeleri her ayın 5’ine kadar yapılır.

Bu promosyon Silver Hesap türünde ve 1:200 kaldıraç kullanılarak yapılmış işlemlerde geçerlidir. Hesap türü değişikliği talep edilemez. Hesap türü değişikliği durumunda yatırımcı Bireysel Lot İadesi promosyonundan muaf olur.

 Uzmanfx, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını okuma ve takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Uzmanfx