Uzmanfx ile cepbank yatırım bonusu

Uzmanfx ile birlikte artık her yatırımınız da para kazanmak ister misiniz? Türkiyede faaliyetlerine başladığı günden bugüne kadar ki süreçte birbirinden farklı bonus ve promosyona ev sahipliği yapmış olan Uzmanfxe giriş yaparak sizler de her yatırımınız da cepbank aracılığı ile %20 bonus kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Günden güne büyüyen Uzmanfx ailesine sizler de katılabilir, para kazanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Uzmanfx her yatırımda bonus kampanyasının detaylarını makalemizin sonunda sizlerle paylaşacağız fakat öncesin de kampanyadan yararlanmak için Uzmanfxe giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer hala Uzmanfxe giriş yapamıyor, üyeliğiniz bulunmuyorsa sitemizde yer alan butonları kullanarak hızlı şekilde Uzmanfx yeni giriş sayfasına ulaşabilir, üyelik formunu doldurabilirsiniz. Uzmanfx yeni giriş sayfasında ki işlemler sonrasın da Uzmanfxe giriş yaparak maddeleri sırası ile uygulayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Uzmanfxe giriş yapma konusunda problem yaşıyor yada Uzmanfx hakkında merak ettiğiniz soruları bizlere yorumlar bölümünden iletebilir, detaylı şekilde cevap alabilirsiniz.

İşte Uzmanfxin türk forex kullanıcılarına özel olarak hazırladığı her yatırım da geçerli %20 bonus ve kullanım şartları;

CEPBANK İLE HER YATIRIMA %20 BONUS!

Şimdi Uzmanfx’teki hesabınızı fonlarken CepBank para transferi yöntemini kullanın, her yatırımınızda %20 bonus kazanın!

Promosyon Kuralları:

Bu promosyon yalnızca CepBank ile yapılan fonlamalar için geçerlidir.

Uzmanfx’te yeni hesap açmış yatırımcılar, CepBank ile yapsalar dahi ilk fonlamalarında sadece %30 Hoşgeldin Bonusu veya Çekilebilir %20 Hoşgeldin Bonusu’ndan yararlanırlar.

İkinci fonlamalarından itibaren CepBank ile yapacakları her yatırımda %20 CepBank Bonusu kazanmaya başlarlar.

Uzmanfx’teki her yatırımcı CepBank Bonusu’ndan sınırsız sayıda faydalanabilir.

CepBank ile her seferde maksimum 1.000 TL para yatırılabilir. Her bankanın günlük CepBank işlem sayısı kotası değişmekle birlikte, farklı farklı bankalardan CepBank işlemi gerçekleştirilerek aynı gün içinde kazanılacak bonus miktarı arttırılabilir.

Kampanyaya katılım için Uzmanfx Canlı Destek ile iletişime geçilmesi yeterlidir.

Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmedenUzmanfx hesabı askıya alınacaktır. Gerekli görüldüğü takdirde hesabı kapatılacaktır.

Uzmanfx, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Uzmanfx